Jste firma a máte zájem o individuální cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat...

Sandály měkké zdravotní stélky

Obuv této skupiny se vyznačuje stélkou potaženou přírodní kůží. Mezi tímto potahem a nosnou částí  stélky, nebo podešve je vložen (vlepen nebo zalit) mikroporézní materiál s tvarovou pamětí, který se přizpůsobí anatomickému profilu chodila uživatele a přitom podpírá jak podélnou, tak příčnou klenbu chodidla a  záprstních kloubů chodidla. Při tom tlumí otřesy vznikající při chůzi a snižuje zátěž páteře. V neposlední řadě je takováto obuv vhodná pro osoby trpící degenerativními kosterními výrůstky na chodidle tzv. „ostruhami“.

V kombinaci s různou konstrukcí litých podešví z PU pěny v jejímž středu je podešev porézní a odlehčená, směrem k povrchu pórů ubývá a pěna se mění v kompaktní hmotu, je tato obuv nanejvýš vhodným obutím pro dlouhodobé stání při pracovní činnosti. Výhoda této podešve spočívá také v tom, že ve spodní ploše je vytvořen prostor pro vlepení podrážek z různých materiálů na přání zákazníka podle pracovního prostředí, do kterého obuv pořizuje. Podrážky můžou být: z kompaktní extrémně protiskluzné pryže, která je vhodná především do vlhkých provozů, jako jsou kuchyně a prádelny; podrážky z lehčených matriálů  typu EVAc a celolité  podešve jsou vhodné do ostatních provozů, kanceláří či zdravotnických zařízeni.

Odlehčená dvou komponentní PU podešev se zalitými protiskluznými terči podrážek je vhodná do všech pracovních prostředí, výběr se pak řídí jen vhodným vrchovým materiálem: s uzavřeným lícem kde hrozí potřísnění tekutinou nebo otevřeným lícem broušením do provozů, kde potřísnění nehrozí.

 

vyhody

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz